KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 7843721
nr 784 3721
Gravyrer
3 st, 1600-tal, Visscher, 35x46
Kondition: fuktfkäckar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 18:52:08
200 kr
200 kr
250 kr
900 kr
500 kr
700 kr
6
900 kr
6
1.000 kr